OG Image:
OG description: Frontend fejlesztőt keresünk alapos Javascript ismeretekkel. Csatlakozz hozzánk, ha kreatív vagy, a felhasználó fejével gondolkozol és szereted a csapatmunkát!
Title: Feladatok:
Text:
  • reszponzív alkalmazások fejlesztése új technológiák használatával
  • applikációk fejlesztése során az ügyfél igények figyelembevétele
  • UI/UX fejlesztések kreatív ötletekkel
  • a csapat részeként értékteremtés minden egyes projekttel
Background Image:
Contact options: Show image, Show job title
Title: Az ideális jelentkező:
Text:
  • 4+ év tapasztalattal rendelkezik
  • kiváló Javascript tudás és Angular.js/React ismerettel rendelkezik
  • képes reszponzív applikációk létrehozására, akár a legújabb technológiákkal
  • a fejlesztés során a felhasználó fejével gondolkodik
  • UI/UX rendszereket képes létrehozni önállóan, a saját kreativitására támaszkodva
  • újgenerációs technológiákat szenvedélyesen használja az alkalmazások fejlesztése során
  • van igénye a folyamatos tanulásra, fejlődésre, felfedezésre
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik (IT területen előnyt jelent!)
Title: Amit kínálunk:
Text:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Kötetlen munkaidő
  • Céges laptop
  • Szakmai kihívások
  • Utazási lehetőség
  • Lendületes, pörgős csapat
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Csapatépítő programok, továbbképzések, friss gyümölcs és pozitív energiával teli iroda
Job Type: Software Development
Job City: Budapest
Country: Hungary
Outro text:

Várjuk szeretettel angol nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címen: office.hu@msg-plaut.hu Kérjük a tárgy mezőben jelöld meg a pozíció megnevezését (Frontend fejlesztő).

Frontend fejlesztő

A német hátterű msg Plaut Hungary kulcsfontosságú építőkövei a mérnöki precizitás és a családbarát értékek. Mi az msg-nél gyorsan és agilisan reagálunk a piaci igényekre, támogatjuk az innovatív ügyfélprojekteket. Bővülő csapatunkba olyan frontend webfejlesztő szakembereket keresünk, akik képesek ötvözni az saját kreativitásukat az ügyfelek igényeivel.

4. oldal / 4